Forum

Уривок З Репортажу ...
 
Notifications
Clear all
Уривок З Репортажу «Косів і Косівщина»
Уривок З Репортажу «Косів і Косівщина»
Group: Registered
Joined: 2022-04-11
New Member

About Me

Історична Косівщина: з унікальних світлини (фото)

Косівщина є одним з найпривабливіших районів Гуцульщини. Це край багатих площ, а також лугів, високих пагорбів, а також стрімких потоків, свіжого повітря та чистої води. Необхідно констатувати, що ця земля багата мінеральними водними ресурсами. Особливість цієї місцевості, її витонченість, а також багата фауна, а також рослинність, виразна скарбниця цілком природних угруповань з її рідкісними, реліктовими рослинами та видами тварин, як ніде в Україні, крім індивідуальних особливостей, практик як Крім того, ремесла завжди приваблювали різноманітних відвідувачів не тільки з нашої власної країни, але й з багатьох інших країн.

Косів будує центр.Навіщо на Прикарпатті відновлюють килимовий цех - за 21 млн Косівської районної ради Івано-Франківської області

Загальна площа області становить 968 кв. км (6,5% площі області). Населення становить 88268 осіб, що становить 6,4% від загальної кількості жителів нашої області. Міське населення становить 14552 (16,5%), а населення країни 73716 (83,5%). Область розташована як у передгір'ях, так і на схилах Карпат.

Громада 1 Міський тип Села 2 Усі населені пункти 45 Місцеві обласні ради 1 Мікрорайон Міські ради 1 Мікрорайон Сільські ради 39 60% переговорів області мають стан гірського. Підсумки роботи обласного агропромислового комплексу за поточні роки підтверджують успішність місцевої економічної ситуації.

Таким чином, протягом 2010 року він зріс до 16% у порівнянні з 2009 роком. Зростають і сукупні економічні фінансові інвестиції (у 1,5 рази протягом 2010 року, якщо порівнювати з 2009 роком). Зростає і рівень заробітної плати. Середня заробітна плата середнього (офісного) працівника зросла до 19,7% у 2010 році.

Станом на 01.01.2011 р. на Косівщині зареєстровано 5154 приватних осіб та 720 суб’єктів підприємницької діяльності. Приймальна палата, а також Центр дозвілля сприяють створенню сприятливих умов для розвитку бізнесу, спрощенню державної реєстрації, а також спрощенню, а також прискоренню дозвільного провадження в обласному управлінні.

Продукція експорту включає деревину, а також вироби з дерева, широкий асортимент промислових виробів. До складу імпорту входять транспортні засоби, вироби з каменю та гіпсу, полімерні матеріали, метали, а також вироби з металу. The land that can be used for farming tasks in the region is 39,600 hectares (or 44% of the area overall location): 30% cultivable land, 63.

 

 

Косівський район - Віртуальний музей одягових традицій

8% лісів. В основному жителі регіону - це ті, www.e2economist.com хто пов'язаний із сільськогосподарським виробництвом, а також працює на власних домашніх ранчо, хоча в районі налічується 21 більше ранчо. На території області розташовано 7 баз відпочинку та пансіонатів, 4 пансіонати, 1 база відпочинку для молоді, 4 пансіонати, 52 плантації.

Косів - колиска гуцульської культури та звичаїв KARPATY.LOVE

Йде автобусна обмолота до фінансування (Косів-Київ). В районі працюють 652 об'єкти роздрібного бізнесу, australianshooters.com.au 141 річ громадського весільного харчування, 60 найменувань споживчих рішень, 8 ринків. Клієнтські рішення використовують 19 видів своїх послуг, 15 - для глухих. В області функціонує 49 осередків товариства, 50 бібліотек, 5 дитячих шкіл мистецтв (Косів, Кути, Рожнів, Яблунів, Космач), 3 галереї (Косів, Хімчин, Кути).

Освітні дані: www.deadbeathomeowner.com в районі 55 старших шкіл (там навчаються 10109 учнів); 22 дитячих садка (входить Юторопський академічний центр, загалом у цих садочках навчається 1355 дітей); Косівський вечірній коледж 546 учнів; 3 заклади коледжу. Охорона здоров'я: Косівська ЦРЛ 360 ліжок, Яблунівський РМЗ 100 ліжок, Кутинський ЦРЛ 85 ліжок, Космацька лікарня 16 ліжок, Косівський туберкульоз.

В області налічується 641 ліжко-ліжко. Клінічне лікування надають 10 медичних амбулаторій. У цій сфері працює 250 лікарів, 762 медичні сестри. У Косівському районі функціонує професійний технологічний коледж:36, який зосереджений на підготовці досвідчених працівників для народногосподарського стану: плодівників, слюсарів виведеної з ладу сільськогосподарської техніки, а також приладів, трактористів, шоферів, https://www.tovoy.net/community/profile/freya5907402577 кухарів, майстрів плиточної справи.

новий пост про «Музей сакрального мистецтва» в Косові https://camp.accountability. camp/community/profile/brandicouture45/

Спеціалізація компонування Стиль одягу, Художня натуральна шкіра, Дизайн меблів, а також дерев'яних виробів, Графічний дизайн. Експертиза прикладного та привабливого мистецтва Художня робота з дерева, художня сталь, художня кераміка, творче ткацтво.

Location

Occupation

https://camp.accountability.camp/community/profile/brandicouture45/
Social Networks
Member Activity
0
Forum Posts
0
Topics
0
Questions
0
Answers
0
Question Comments
0
Liked
0
Received Likes
0/10
Rating
0
Blog Posts
0
Blog Comments
Share:
Call Now Button

Pin It on Pinterest

Share This